BEST SUSHI IN THE HEART OF TALLINN
EST
RU
EN
FIN

IDEE

Sajandi algul avasime ühel Tallinna vanalinna ilusaimatest tänavatest kõige esimese sushibaari Eestis, et jagada teiega Tõusva päikese maa unikaalset gastronoomiakultuuri. Täna on Silk sushibaarid esindatud kõigis linnaosades, ühendades endas lounge-atmosfääri euroopaliku elegantsi ning Jaapani, Hiina, Vietnami, Korea, Tai ja teiste Vaikse ookeani maade kulinaariatraditsioonid. Perelõuna, õhtu koos sõpradega, ärilõuna või eriline põhjus – valige sushibaar mistahes sündmuseks. Meie aga hoolitseme selle eest, et võiksite aega veeta tähelepaneliku ja sundimatu teenindusega mõnusalt hubases miljöös, avades teile kogu Pan-Aasia köögi maitseelamuste rikkuse.

Meie filosoofia peegeldub alati värskete ja tervislike komponentide kõrges kvaliteedis, klassikaliste retseptide ühendamises eredate kulinaarsete originaallahenduslike autoriretseptidega, uute ideede pidevas otsimises ning laitmatus teeninduses. Pole tähtis, kas maitsete roogasid meie restoranides või tellite need endale koos kojutoomisega – oleme valmis teid ikka ja jälle meeldivalt üllatama!


Warning: Missing argument 6 for kontakt(), called in /data03/virt10061/domeenid/www.silk.ee/htdocs/info.php on line 54 and defined in /data03/virt10061/domeenid/www.silk.ee/htdocs/PHP/Kontakt.php on line 188

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST


E-mail: info@silk.ee